Kontakta oss på Skepparholmen

Skepparholmen Nacka, spa- och konferenshotell i Nacka, 20 min från Stockholm
Hör av dig till oss med bokningar och förfrågningar om konferens, spa, hotellrum, privata fester och bröllop. Vår försäljningsavdelning är bemannad måndag till fredag kl 8-17. Kontakta oss gärna på 08-747 65 00 eller info@skepparholmen.se

Telefon: 08-747 65 00
Epost: info@skepparholmen.se
Franckes väg S-132 39 Saltsjö-Boo

Medarbetare på försäljningsavdelningen 

Ulrika Wretling, Boknings- & försäljningschef
08-747 65 69
ulrika.wretling@skepparholmen.se

Annalisa Kallipolitis, Projektledare
08-747 65 33
annalisa.kallipolitis@skepparholmen.se

Minna Rautio, Projektledare
08-747 65 66
minna.rautio@skepparholmen.se

Maria Lindgren, Projektledare
08-747 65 55
maria.lindgren@skepparholmen.se 

Ledning

Gabriella Persson-Klahr, VD
08-747 65 75
gabriella.persson-klahr@skepparholmen.se

Gunilla Strömberg-Pettersson, Administrativ chef
070-410 85 66
gunilla.stromberg-pettersson@skepparholmen.se

Eva Suits, Marknads- & PR-chef
08-747 65 76 / 073-354 13 93
eva.suits@skepparholmen.se

Ulrika Wretling, Boknings- & försäljningschef
08-747 65 69
ulrika.wretling@skepparholmen.se

Jennie Umark, Receptionschef
08-747 65 67
jennie.umark@skepparholmen.se 

Marcus Press, Produktionschef
08-747 65 00 / 070-641 59 33
marcus.press@skepparholmen.se

Jenny Strömberg, Spachef
08-747 65 72
jenny.stromberg@skepparholmen.se

Martin Åleberg, Kökschef
08-747 65 74
martin.aleberg@skepparholmen.se

Iain Mckellar, Restaurangchef
08-747 65 73
Iain.Mckellar@skepparholmen.se