Kontakta oss gärna 

Vi har just nu stängt för besökande gäster och öppnar igen den 12/8-19. Vår försäljningsavdelning har öppet på vardagar hela sommaren. Varmt välkommen med din förfrågan på info@skepparholmen.se eller 08-747 65 00. Spapaket med övernattning kan bokas online. Vi önskar en riktigt fin sommar! 

Telefon: 08-747 65 00
E-post: info@skepparholmen.se
Franckes väg, 132 39 Saltsjö-Boo

Medarbetare på försäljningsavdelningen 

Ulrika Wretling, Boknings- & försäljningschef
08-747 65 69
ulrika.wretling@skepparholmen.se

Annalisa Kallipolitis, Projektledare
08-747 65 33
annalisa.kallipolitis@skepparholmen.se

Minna Rautio, Projektledare
08-747 65 66
minna.rautio@skepparholmen.se

Maria Lindgren, Projektledare
08-747 65 55
maria.lindgren@skepparholmen.se 

Ledning

Gabriella Persson-Klahr, VD
08-747 65 75
gabriella.persson-klahr@skepparholmen.se

Gunilla Strömberg-Pettersson, Administrativ chef
070-410 85 66
gunilla.stromberg-pettersson@skepparholmen.se

Eva Suits, Marknads- & PR-chef
08-747 65 76 / 073-354 13 93
eva.suits@skepparholmen.se

Ulrika Wretling, Boknings- & försäljningschef
08-747 65 69
ulrika.wretling@skepparholmen.se

Marcus Press, Produktionschef
08-747 65 00 / 070-641 59 33
marcus.press@skepparholmen.se

Jenny Strömberg, Spachef
08-747 65 72
jenny.stromberg@skepparholmen.se

Jason Berridge, Food- & Beverage Manager
0704-108 578
Jason.berridge@skepparholmen.se 

Martin Åleberg, Kökschef
08-747 65 74
martin.aleberg@skepparholmen.se

Iain Mckellar, Restaurangchef
08-747 65 73
Iain.Mckellar@skepparholmen.se